Anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi Kargodur. Yurtiçi Kargo için teslimat süresi 600 Km’ye kadar 1 iş günü, 600 Km’den uzak mesafeler için ise 2 ile 5 gün arasındadır. Saat 14:30 ‘a kadar oluşturduğunuz siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir.

Kargonun kabulü ve ürünlerin teslim alınması esnasında koli içeriği kontrol edilmelidir. Yaşanabilecek eksiklik ya da hasar durumunda tutanak tutulmalıdır, aksi halde gamatechonline sorumluluk kabul etmemektedir. Teslim alacağınız ürünlerin hasarlı ya da eksik çıkması durumunda sizden “Kargo Tespit Tutanağı” talep edileceği için; ürünlerinizi kargo görevlisinden teslim alırken kargo görevlisinin yanında kontrol ederek teslim alın ve hasarlı ya da eksik ürün olması durumunda tutanak tutturun. Kargo Tespit Tutanağı bulunmayan bildirimler geçersiz sayılacak; eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmiş sayılacaktır.

Siparişinizin kargo şirketine teslim edilmesini takiben, kayıtlı e-posta adresinize veya kayıtlı cep telefon numaranıza bir bilgilendirme mesajı iletilir. Siparişleriniz ortalama 24 saat içinde (hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç) kargoya verilir.

Müşteriler, teslimat süresinde yaşanabilecek gecikmeleri en aza indirmek için adres bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak bildirmekle yükümlüdür. Hatalı adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden gamatechonline sorumlu değildir.

Üst